Surface Servisi İletisim

Perpa Surface Servisi olarak, başarıyı ve kaliteyi kendine misyon belirlemiş, sektörde deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımızla, sektörde Türkiye çatısı altında istanbul da 2015’den beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren, bugüne dek bir çok kurumsal veya bireysel kullanıcılara çözüm ortağı olmuş, müşteri odaklı çalışan bir bilişim firmasıdır..

Surface Servisi olarak tüm Bilgisayar Kullanıcılarının tamir, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar temininde en kaliteli hizmeti vermekte olan profesyonel ekip.

Konularında uzman ve tecrübeli teknik ekibimizle sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızalı Surface cihazınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir. Ücretsiz bilgisayar arıza tespiti yapılmakta ve müşteri onayı alındıktan hemen sonra bilgisayar onarımına geçilmektedir.

Bize Mail Gönderin.

Perpa Surface Servisine Perpa Anakapıdan Geliş,

Ana kapıyı geçtikten sonra sağ taraftaki asansörlerden 13. Kat’a Çıkıyorsunuz.
Asansörden indikten sonra ilk sağ tarafa dönüyorsunuz.
İkinci Sol tarafa döndükten sonra ki ilk dükkan

Perpa Ticaret Merkezi A-Blok Kat:13 No:2108
+90 212 210 50 08
Armagan Arslan
Armagan Arslan
11/02/2022
Arkadaşları tebrik ediyorum .Güleryüz, uygun fiyat ve kaliteli yedek parça bu sektörde kolay kolay bulunmayacak özelliklere sahipler.Ürünümü teslim almam gerekiyordu geç saatte beni beklediler canı gönülden teşekkür ediyorum.. sağda solda ürünümü kime yaptırabilirim diye düşünmeyin burayı bulun ...
mustafa dardağan
mustafa dardağan
11/02/2022
Öncelikle probleminiz ne olursa olsun tüm markalar hiç farketmez, 1 notebook , 2 laptop tamir ettirdim. Kritik hasarlar vardı, hepsini sorunsuz çözdüler. iletişimi ayrı kaliteli, hizmetleri ayrı kaliteli bir de guleryuzleri . Dijital veya elektronik hangi cihazda sorun yaşarsınız bir arayın yeter.
Serkan Guleryuz
Serkan Guleryuz
03/02/2022
Çok ilgili, işinin ehli, pratik çözüm bulan ve bunları makul fiyat çerçevesinde sunan bir kurum. Herkese tavsiye ederim..
Nurşah Ç
Nurşah Ç
31/01/2022
Arızalı olan Hp Pavilion laptopumla son derece hızlı bir şekilde ilgilenerek 2 gün geçmeden elime ulaştırdılar. Özellikle arızanın ne olduğunu detaylıca anlatmaları ve kendilerinin yapacakları işlemlerle ilgili ayrıntılı bir biçimde beni bilgilendirmeleri, yapmadan önce onay almaları ve alternatifleri açıklıkla paylaşmaları beni çok memnun etti. İşlerini ciddiye alarak ve müşteriyi önemseyerek yaptıkları belli olan bu servisi herkese öneririm.
Ahmet mallı
Ahmet mallı
06/01/2022
MİCROSOFT SURFACE TAMİRATIN DA DESTEK ALDIĞIM FİRMA BAŞARILI, TECRÜBELİ BİR EKİP VE SİSTEMATİK BİR ÇALIŞMA İLE SORUNLARINIZI VAKİTLİCE SONUCA ULAŞTIRIP GEREKLİ GARANTİYİ SAĞLIYORLAR. MİCROSOFT SURFACE DIŞINDA APPLE VE TÜM BAĞIMSIZ MARKALARA NOTEBOOK, TELEFON, TABLET ARIZALARINDA GEREKLİ DESTEĞİ VE TAMİRATI SAĞLAMAKTALAR MEMNUNİYET MEMNUNİYET GETİRİR. ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK TAVSİYE EDECEĞİM FİRMA PAPEL BİLİŞİM.
Seren CEM tuğran
Seren CEM tuğran
18/08/2021
bilgisayarla alakalı ne sorununuz olursa olsun ilgili ve kaliteli servisi ile bir numara sadece satış yapma ve tamir odaklı yerler gibi değil daha sonrasındaki sorularımada düzgün cevap verip ilgilenen bir servis kesinlikle tavsiye ederim...
Tuğba İmer
Tuğba İmer
29/03/2021
Microsoft Surface Pro 4 cihazımda işletim sistemi problemi yaşamaktayım bunun için internetten araştırmalar yaptım Windows 10 yazılımını indirip usb aracılığı ile kendim denemeler yaptım fakat sonuç alamadım fazla kurcalamaya gerek yoktu ve fazlasıyla zaman kaybı oldu. Papel Bilişimden telefon ile fiyat bilgisi aldım ve sonrasında cihazımı ulaştırdım. 1-2 saatlik bir kurulum süresi olacağını söylediler. Verilerimi zaten yedeklemiştim. Windows 10 kurulumunu sağladılar ve sorunsuz şekilde kullanıyorum. İyi çalışmalar hayırlı işler dilerim.
Tuğçe Metin
Tuğçe Metin
29/03/2021
iphone 11 cihazımın ekranı kırılması sonucu papel bilişime başvurdum kendilerine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. ayrıca bilgisayarım için atılan format ve yeni takılan batarya sayesinde cihazım hızlandı ve performansı arttı kadir ve fırat beye teşekkür ediyorum.
Keziban Karaalioğlu
Keziban Karaalioğlu
29/03/2021
Surface cihazımın tamiratı için internette araştırma yaparken Papel Bilişime ulaştım. Cihazım surface Pro 3 ekranımda çatlak mevcut bundan dolayı da dokunmatiğim çalışmaz durumdaydı fiyat bilgisi ve süreç ile ilgili bana bir teklif iletmelerini istedim teklif tarafıma ulaştı ve değerlendirip cihazımı kendilerine ulaştırdım aldığım fiyatlar ve zaman olarak en uygun ve en hızlı şekilde hazır hale getirecek firma Papel Bilişimdi. Cihazımı teslim ettikten 2 gün sonra hazır vaziyette testleri yapılmış şekilde cihazımı teslim aldım 2 yıl garanti sağladılar. Surface kullanıcılarının kurtuluşu olan firma tavsiye ederim.