Ekran Değişimine mi ihtiyacınız var ?

Microsoft surface, pro, book ve laptop olarak bütün serisinin ekranları stoklarımızda mevcuttur.

Surface Ekran Tamiri

Microsoft tarafından tasarlanan tablet bilgisayarları tamir etme ve bakımı için kapsamlı destek vermekteyiz. Bütün Microsoft Surface’inizin donanımsal ve yazılımsal sorunlarını çözüyoruz.

Microsoft Surface Pro kronik olarak ısıdan dolayı batarya şişmesi ve Ekran Titremesi oluşmaktadır. Microsoft Surface olarak yetkili servisi bu cihazların desteğini vermemektedir.

Microsoft Surface Ekran Degisimi

Microsoft Surface’ın yükseltilmiş bir versiyonu olan Microsoft Surface  Dizüstü/Tablet cihazı bozmadan açmak ve onarmak çok zordur.  Ayrıcı bu cihazlarda fabrika üretiminden kaynaklı olarak ısından dolayı ekran titremesi vardır. Bunun Yetkin olmayan kişilerin Ekran değişimi yapması halinde, şarj cihazı takılı olmadan çalışmaması, hatta cihazın hiç açılmama problemleri ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunu yaşıyorsanız ulaşabilirsiniz.

Microsoft Surface Ekran Degisim Süresi

Günlük hayatta sürekli yanımızda kullandığımız Tablet ve notebook cihazların bazı durumlarda ekranları çatlamakta hatta kırılmaktadır.
Bu yüzden servisimizde yaklaşık 2 gün içerisinde Surface ekran değişimi yapılmakta olup takılan ekranlar için garanti ve fatura verilmektedir.

Laptop ekran değişimi işlemini sadece 2 gün içinde gerçekleştirilmektedir.
İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 2 gün içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

Microsoft Surface Ekran Değişim Fiyatı

Microsoft Surface Servisi Logo
Microsoft Surface Servisi

Microsoft Surface Servis firması, Surface parça değişimi konusunda uzman olan ve her daim uygun fiyat garantisi sunan bir firmadır. Firma, bu konuda güvenilir ve kaliteli hizmeti her zaman uygun fiyata sunmayı tercih etmiştir.

Microsoft Surface ekran değişimi için de firmanın uygun fiyat politikasından faydalanmak mümkündür. Siz de fiyat konusunda daha detaylı bilgi almak ve hizmetleri seçebilmek adına firma yetkilisi ile hemen iletişime geçebilirsiniz.