Anakart Tamirine mi ihtiyacınız var ?

Microsoft surface, pro, book ve laptop olarak bütün serisinin Anakartları stoklarımızda mevcuttur.

Surface Anakart Tamiri

Microsoft tarafından tasarlanan tablet bilgisayarları tamir etme ve bakımı için kapsamlı destek vermekteyiz. Bütün Microsoft Surface’inizin donanımsal ve yazılımsal sorunlarını çözüyoruz.

Microsoft Surface Pro kronik olarak ısıdan dolayı batarya şişmesi ve Ekran Titremesi oluşmaktadır. Microsoft Surface olarak yetkili servisi bu cihazların desteğini vermemektedir.

Microsoft Surface Anakart Degisimi

Microsoft Surface’ın yükseltilmiş bir versiyonu olan Microsoft Surface  Dizüstü/Tablet cihazı bozmadan açmak ve onarmak çok zordur.  Ayrıcı bu cihazlarda fabrika üretiminden kaynaklı olarak ısından dolayı ekran titremesi vardır. Bunun Yetkin olmayan kişilerin Anakart tamiri yapması halinde, şarj cihazı takılı olmadan çalışmaması, hatta cihazın hiç açılmama problemleri ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunu yaşıyorsanız ulaşabilirsiniz.

Microsoft Surface Anakart Tamiri veya Değisim Süresi

Günlük hayatta sürekli yanımızda kullandığımız Bilgisayar ve tablet cihazların bazı durumlarda anakartları bozulmakta ve yanmaktadır.
Bu yüzden servisimizde yaklaşık 3 gün içerisinde Surface anakart tamiri ve değişimi yapılmakta olup, Anakartın onarımı ve değişimi  için garanti ve fatura verilmektedir.

Microsoft Surface Anakart Tamir işlemini sadece 3 gün içinde gerçekleştirilmektedir.
İstanbul dışından gönderilen cihazların anakartlarını yine 3 gün içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

Microsoft Surface Anakart Fiyatı

Microsoft Surface Servisi Logo
Microsoft Surface Servisi

Microsoft Surface Servis firması, Surface parça değişimi konusunda uzman olan ve her daim uygun fiyat garantisi sunan bir firmadır. Firma, bu konuda güvenilir ve kaliteli hizmeti her zaman uygun fiyata sunmayı tercih etmiştir.

Microsoft Surface Anakart değişimi için de firmanın uygun fiyat politikasından faydalanmak mümkündür. Siz de fiyat konusunda daha detaylı bilgi almak ve hizmetleri seçebilmek adına firma yetkilisi ile hemen iletişime geçebilirsiniz.